Святкові вироби

 • Кекс 'Пасхальний'

  Кекс "пасхальний"

  маса 350 г, упакований
  маса 600 г, упакований
  маса 900 г, упакований

  Завдяки незмінної рецептурі, заснованої на вкладеннях: вищий сорт борошна, яйця, молоко, цукор, натуральні цукати, родзинки- кекс завоював любов та довіру одеситів та гостей міста.

 • Кекс пасхальний 'Шоколадний'

  Кекс пасхальний "шоколадний"

  маса 600 г, упакований

  В рецептуру тіста входять якісний какао-порошок та шматочки натурального чорного шоколаду, які після випічці додають виробу насичений шоколадний колір та неперевершений аромат.

 • Кекс пасхальний 'Апельсиновий'

  Кекс пасхальний "апельсиновий"

  маса 600 г, упакований

  Вперше у складі тіста натуральний апельсин, повністю перетертий з цедрою та соковитою м’якоттю, що додає кексові насичений цитрусовий смак та яскравий колір. Поєднання у пасці також натуральних апельсинових цукатів та кураги додає особливий смак та ароматику.

 • Кекс 'Святковий'

  Кекс "святковий"

  маса 200 г, (2 шт. по 100 г) упаковані

  Кекс «Святковий» - класичний смак пасхального виробу. Доступний кекс в святковій упаковці, яка створює настрій та підкреслює традиційність. Маленькі кекси дуже зручні та можуть стати чудовим знаком уваги для рідних та друзів.

 • Кекс пасхальний 'Сирний'

  Кекс пасхальний "сирний"

  маса 600 г, упакований

  Додавання в тісто натурального кисломолочного сиру надає кексу легкості і соковитості. Особливий смак і шарм додають в'ялені вишні, які присутні у тісті та прикрашають виріб.

 • Кекс пасхальний 'Казковий'

  Кекс пасхальний "казковий"

  маса 250 г, упакований

  Кекс приготований на натуральних інгредієнтах, та звичайно кожен малюк так любить верхівку паски, тому наші кекси прикрашені білкової глазур'ю, цукровою посипкою і головною прикрасою - бедриком, качкою або кроликом.

 • Кекс пасхальний 'Елітний'

  Кекс пасхальний "елітний"

  маса 800 г, упакований

  Кекс Елітний відрізняється від звичних пасок великою кількістю вкладень: відбірних родзинок, в'яленої вишні та натуральних цукатів, з додаванням молока та великої кількості яєць. Кожен кекс – це ручне мистецтво наших кращих кондитерських ювелірів заради вашої насолоди.

 • Кекс Італійський 'Коломба'

  Кекс італійський "коломба"

  маса 500 г, упакований

  Коломба (Голубка) – це традиційний італійський кекс у формі голуба, як символу Миру в святий день Пасхи. Кекс приготований на італійському борошні, на натуральній заквасці, без дріжджів. Структура тіста ніжна та пориста, особливий смак додають цукати, мигдальне борошно та мигдаль на поверхні.

 • Кекс 'Оригінальний'

  Кекс "оригінальний" - лімітована серія

  маса 500 г, упакований

  Кекс "Оригінальний" - це ніжний соковитий м’який справжній кекс у формі Пандорро з шоколадною начинкою всередині. Справжня насолода для ласунів.

 • Пиріг здобний 'Святковий'

  Пиріг здобний "святковий"

  маса 450 г, упакований

  Здобний пиріг у формі серця з додаванням великої кількості вишневої начинки та вручну прикрашенний сіткою зі здобного тіста, яка нагадує кошик.

 • Торт 'Натхнення'

  Торт "натхнення"

  маса 1000 г, упакований

  Бісквітні коржі просочені сиропом, масляний крем з вишневим наповнювачем, поверхня оформлена вершками та цукровими прикрасами.

 • Торт 'Закохане серце'

  Торт "закохане серце"

  маса 500 г, упакований
  маса 1000 г, упакований

  Бісквітні коржі просочені сиропом, йогуртова вишнева начинка, прикраса вершками та вишневим желе зі шматочками коктейльної вишні.

 • Торт 'Сердечко'

  Торт "сердечко"

  маса 500 г, упакований

  Бісквітні коржі просочені сиропом, шар білкового безе, вершковий крем зі згущеним молоком та подрібненим арахісом, поверхня прикрашена кокосовою стружкою.

 • Кекс штолен європейський

  Кекс різдвяний криштолен

  маса 450 г, упакований (різдвяна упаковка)

  Справжній Європейський Штолен, створений вражати своїми смаками, з лимонними цуката, нотками марципану, солодкими родзинками та мигдальним горіхом, з додаванням прянощів, прикрашений білою шоколадною глазур'ю та пудрою.

 • Кекс штолен європейський

  Кекс штолен оригінальний європейський

  маса 450 г, упакований

  Справжній Європейський Штолен з лимонними цукатами, нотками марципану, солодкими родзинками та мигдальним горіхом, з додаванням прянощів, прикрашений білою шоколадною глазур'ю та пудрою.

 • Калач елітний

  Калач елітний

  маса 700 г, упакований

  Калач Елітний - це поєднання складнорецептурного здобного тіста з в'яленими вишнями, волоськими горіхами, курагою та прикрашений пелюстками мигдалю.

 • Калач до різдва з маком

  Калач до різдва з маковою начинкою

  маса 800 г, упакований

  Високорецептурний здобний калач ручної роботи зі смачною маковою начинкою всередині.

 • Калач різдвяний ароматний

  Калач різдвяний ароматний

  маса 800 г, упакований

  Високорецептурний здобний калач ручної роботи зі справжнім цитрусовим ароматом різдва.

 • Калач різдвяний з родзинками

  Калач різдвяний з родзинками

  маса 500 г, упакований

  Здобний калач ручної роботи з додаванням золотистих родзинок.